MC9961 Přístroj LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN - sada

Přístroj nejnovější generace pro mezoterapii v kombinaci se světelnou terapií. Přináší velmi účinná řešení pro všechny profesionály, kteří chtějí svým klientkám nabídnout ošetření s výrazným efektem a zároveň další bonus navíc ve formě chromoterapie.

MC9961

MEZOTERAPIE představuje nechirurgické omlazení pokožky s využitím mikrojehliček, vpichovaných vysokou rychlostí do pokožky. Jehličky zde vytvářejí mikrokanálky, jimiž předem nanesené kosmetické přípravky (koncentráty v ampulích, kyselina hyaluronová) pronikají do pokožky. tímto způsobem se jich vstřebá až o 80% větší množství než při běžné povrchové aplikaci. Účinnost kosmetických ošetření se tak razantně zvyšuje. Mikroskopické vpichy zároveň stimulují růstové a regenerační mechanismy kůže. Vznikají nová kolagenová a elastinová vlákna, tvoří se nové kožní buňky, což vede k celkové obnově, vypnutí a omlazení pokožky. 

CHROMOTERAPIE neboli TERAPIE BARVAMI využívá barev a světla k vyvážení energie v lidském těle. Znali ji již staří Číňané, Řekové a Egypťané. Působení vhodně zvolenou barvou dokáže zmírnit stres a uvést organismus do klidu, nebo jej naopak aktivovat. Při přímém působení na pokožku dochází k řadě podnětů, které přivádějí do kožních buněk nové impulzy a působí na molekuly kůže i těla. V pokožce pak nastartují ozdravné procesy, které výrazně podpoří příznivé účinky kosmetického ošetření mezoterapií. Barevné energie přinášejí naší pleti řadu blahodárných efektů v závislosti na zvolené barvě a požadovaném účinku ošetření. Našemu organismu pak poskytují povzbuzení, harmonizaci a regeneraci.

 

Mezoterapie pomocí přístroje LED PHOTON ELECTRIC DERMAPEN přináší vynikající výsledky především v těchto ošetřeních:

 

  Silné omlazení pleti
  Redukce všech typů vrásek od drobných až po hluboké
  Zlepšení pružnosti a pevnosti pokožky
  Zmírnění jizviček po akné
  Depigmentace a sjednocení odstínu pleti
  Zmírnění strií

Vyměnitelné nástavce s jehlami na jedno použití garantují bezpečnou aplikaci bez hrozby infekce.

 

OBSAH SADY

  Přístroj Led Photon Electric Dermapen
  Kabel s adaptérem pro nabíjení přístroje
  2 nástavce se sterilními jehlami
  Uživatelský manuál v českém a slovenském jazyce

Mesosystem