MC0184 Sada Meso Whitening

ARBUTIN 10% + KYSELINA CITRONOVÁ 10% + KYSELINA MLÉČNÁ 10% + KYSELINA KOJOVÁ 5% + KYSELINA SALICYLOVÁ 3%

Ucelená sada přípravků pro ošetření chemickým peelingem.

 Obsah sady MC0184


•    6 ampulí Meso Whitening
•    1 neutralizační sprej
•    6 masek po peelingu
•    1 ochranný krém SPF 50+
MC0184 
Bělící ošetření určené pro pokožku s pigmentací a hyperpigmentací, vzniklou působením slunečního záření, v těhotenství či v důsledku akné.

ARBUTIN
Látka s antibakteriálním, desinfekčním, adstringentním a depigmentačním účinkem. I když slunce na jedné straně přispívá ke zdraví a kráse pokožky, na druhé straně někdy způsobuje vznik nežádoucích skvrn. Arbutin je silnou depigmentační složkou přírodního původu s ověřeným výrazným účinkem. Blokuje působení tyrozinázy, aniž by pleť dráždil. V místech aplikace brání tvorbě melaninu. Výsledkem je zmírnění či odstranění skvrn.

KYSELINA KOJOVÁ
Účinky kyseliny kojové jsou podobné účinkům hydrochinonu. Viditelně bělí pokožku a brání tvorbě melaninu. Blokuje působení tyrosinázy, takže odstraňuje skvrny.

KYSELINA MLÉČNÁ
Kyselina mléčná je alfa-hydroxykyselina s bělícím účinkem, zvláště vhodná na melasma. Její použití je bezpečné i u tmavších a citlivějších typů pleti. Sjednocuje odstín a texturu pokožky. Mírní problémy pigmentace. Ideální pro suchou a dehydrovanou pleť, stárnoucí a poškozenou slunečním zářením.

KYSELINA SALICYLOVÁ
Kyselina salicylová je rozpustná ve vodě a lze ji použít pro exfoliaci mastných partií pokožky. Má příznivé účinky na aknózní pleť, napomáhá odstraňovat její rohovou vrstvu. Je vhodná pro zesvětlení pokožky, zmírnění vrásek a ošetření komedonů.

KYSELINA CITRONOVÁ
Látka s výrazným bělícím účinkem, brání tvorbě melaninu.

Mesosystem