MC0107 Profesionální program 12 BTX GOLD

 • MC0107

  Luxusní intenzivní péče pro účinné omlazení, regeneraci, obnovu a zpevnění pleti s obsahem mikročástic zlata a arganovým olejem.

 • Zlaté mikročástečky zpomalují proces stárnutí a znatelně mírní jemné i hlubší vrásky. Podporují správné okysličení buněk a jejich schopnost regenerace.

 • Arganový olej vyživuje pleť, zjemňuje ji a dodává potřebné vitaminy. Je to tzv. suchý olej, takže nezanechává na pokožce mastnotu. Pleť je naopak krásně suchá, hebká a vláčná.

 • Vhodné pro zralou, unavenou, povadlou a stresovanou pleť, kterou velmi účinně omlazuje, regeneruje, zpevňuje a vypíná.

 Program 12 BTX GOLD představuje neobyčejně příjemné, luxusní ošetření se silným omlazujícím efektem. Dodá pleti novou energii, vypne ji, znatelně omladí a nádherně prozáří.

  

OBSAH SADY MC0107:

 

 1. Kyselina glykolová 10% + vitaminy E a F (5 x 2 ml)

  Napomáhá  odstranit odumřelé buňky a obnovit pleť. Pokožka je po aplikaci jemnější a zářivější. Přípravek je obohacen vitaminy E a F, které přispívají k ochraně pleti před agresivními vnějšími vlivy. Pomáhají zmírnit drobné vrásky v obličeji, dodávají pokožce pružnost a hydrataci. Vitaminy E a F také pleť regenerují po působení kyseliny glykolové.

 2. Arganový olej (5 x 1 ml)

  Arganový olej bývá nazýván „marockým zlatem“. Obsahuje řadu lipidů a mastných kyselin s příznivým účinkem na pleť. Mezi nimi jsou zvláště důležité kyselina olejová, kyselina palmitová a kyselina linolová. Je významným zdrojem vitaminu E (tokoferolu) a podobně jako ostatní rostlinné oleje má silný antioxidační účinek. Omlazuje a zjemňuje pleť, odstraňuje vrásky, oživuje odstín pokožky.

 3. Hydrogelová pleťová maska Botox Effect (10 x 20 ml)  

  Hydrogelová maska napuštěná vysoce účinnými aktivními látkami jako je kyselina hyaluronová, ginkgo biloba, hexapeptidy a kolagen. Hydratuje pokožku a hloubkově ji regeneruje. Zároveň působí silným liftingovým účinkem.

 4. Krém Zlato (50 ml)

  Jedinečný krém s výrazným hydratačním a zpevňujícím účinkem. Kombinuje působení výtažku z muškátové růže s hexapeptidy a zlatými mikročásticemi, které zanechají pokožku jemnou, pevnou a zářivou.

 

PRACOVNÍ POSTUP:

 1. Příprava pleti: Aplikujeme ČISTÍCÍ MLÉKO a PLEŤOVÉ TONIKUM MESOSYSTEM.

   

 2. Exfoliace: Pomocí gázy naneseme na celý obličej, krk a dekolt KYSELINU GLYKOLOVOU 10% + VIT E a F. Necháme působit 5 minut. Přípravek není třeba smývat. Pokud by měla zákaznice nepříjemné pocity, smyjeme kyselinu chladnou vodou.

   

 3. Obnova pleti: Na obličej, krk a dekolt aplikujeme obsah ampulky ARGANOVÝ OLEJ. Olej nanášíme pomocí masáže. Nesmýváme.

   

 4. Regenerace: Aplikujeme HYDROGELOVOU MASKU BOTOX EFFECT. Přiložíme ji na celý obličej, tak aby dokonale přilnula, upravíme a připevníme za ušima. Necháme působit 15 – 20 minut.

   

 5. Výživa: Na celý obličej, krk a dekolt naneseme KRÉM ZLATO, který ošetřovanou oblast vyživí, zpevní a nádherně rozzáří zlatavými odlesky.

   

   

Mesosystem